Protestantse Gemeente Twello

Zoeken

Bijbeltekst van de dag

DagelijksWoord.nl

In de afgelopen tijd hebben 16 mensen deelge-nomen aan 4 avonden Proeven aan Meditatie.
Ik was verrast door de grote belangstelling en bewaar goede herinneringen aan de bijeenkomsten. Het was een kennismaking met elke avond een andere vorm van christelijke meditatie. De avonden vragen om een vervolg, en daarom gaan we verder met een maandelijks meditatie-uurtje.
Of je eerder aan meditatie hebt gedaan of niet, of je Proeven aan Meditatie hebt bijgewoond of niet: iedereen is welkom. En het verplicht nergens toe: je komt wanneer je wilt!

Vanaf 18.45 uur staan koffie en thee klaar en om 19.00 uur beginnen we. Een ontspannings- of ademhalingsoefening, een tekst, een lied, een gedachte of een beeld, en stilte. Een weldadig moment van stilstaan bij de bronnen van ons geloof, en afdalen in wat je raakt.
Nieuwsgierig? Kom gewoon een keer...
Donderdag 7 december, 19.00 uur, gebouw Irene
Donderdag 4 januari, 19.00 uur, gebouw Irene

ds. Lidy van Prooyen Schuurman