Protestantse Gemeente Twello

Zoeken

Bijbeltekst van de dag

DagelijksWoord.nl

bruce almightyNamens de jongeren van de Kelderkerk nodigen we iedereen uit om op 15 december te komen kijken naar de Amerikaanse komediefilm Bruce Almighty.

Een televisieverslaggever wordt boos op God omdat een belangrijke promotie aan zijn neus voorbij gaat. Wanneer God dat hoort, doet hij een voorstel en geeft de verslaggever een week lang zijn macht. In de loop van de week als God leert dat de verslaggever zijn problemen kan oplossen zonder miraculeuze krachten, accepteert hij zijn plek op zijn werk en vindt hij zijn geluk.

Wanneer en waar?
vrijdag 15 december om 20.00 uur in gebouw Irene
Inloop 19.30 uur, filmduur ongeveer 100 minuten, na de film praten we met elkaar na.

Kom ook!

Fieke Hulsebos en Saskia Hofman