Protestantse Gemeente Twello

Zoeken

Bijbeltekst van de dag

DagelijksWoord.nl

De rommelmarkt wordt gehouden op zaterdag 21 april 2018.
De inzameling is inmiddels weer gestart. Wekelijks kunnen er goederen bij u worden afgehaald. U kunt hiervoor bellen met de heer Bert Bresser, tel. (06) 214 44 809 of de heer Gerrit Bokdam, tel. (06) 815 683 62. Ook kunt u iedere zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur zelf goederen brengen bij de familie Winterman aan de Voordersteeg 12 in Twello.

Bent u in uw omgeving op de hoogte van het ontruimen van een woning? Neem dan contact op met de heer Bokdam. Wij hebben daar onderhand ruime ervaring mee. Dus kijkt u eens in en om uw huis naar spullen die u voor dit doel wilt missen? Denk in dit verband aan meubilair en andere huishoudelijke artikelen, fietsen, speelgoed boeken enz. Teveel om op te noemen, bijna alles past ons.
Alvast dank voor uw medewerking!

de Rommelmarktcommissie