tekst.jpg

Derde Advent, ds. J.H. Weijenberg

Kerkdiensten
Datum: 15 december 2019 10:00

Locatie: Dorpskerk

Komt er nog wat van?

Op zondag 15 december, de derde adventszondag, lezen we Matteüs 11: 1- 6 en 12- 19. Het verhaal gaat over Johannes de Doper, die wegens zijn inzet voor het Koninkrijk van God door Herodes gevangen wordt gezet. Zwaar teleurgesteld vraagt Johannes zich in gevangenschap af of zijn vertrouwen in Jezus als de komende Messias wel terecht is geweest. Zijn hoge verwachtingen lijken op niets uit te lopen. Advent is een tijd vol verwachting. Wat kunnen we en wat mogen we verwachten?

ds. Johan Weijenberg

 

Meekijken

U kunt deze dienst hier live meekijken.

 

Kindernevendienst
Willemien Toonen
Organist
H. Noordman
Voorganger
ds. J.H. Weijenberg
Adres
Dorpsstraat 10, 7391 DD Twello, Nederland

 

Kaart