zangbundels.jpg

Kerst-op-schootviering, ds. E. Rijks en ds, M.H. Valk

Kerkdiensten
Datum: 22 december 2019 11:30

Locatie: In het koor van de Dorpskerk

Bij de Kerst-op-schootviering gaan we bezig met het verhaal over de drie wijzen. De kinderen gaan allerlei zaken uit het verhaal zelf beleven. Hoe? Ja, dat ga je pas beleven als je er bent… En natuurlijk gaan we ook zingen. Kortom: het wordt weer een hele belevenis voor de kinderen van 0-5 jaar en hun (groot)ouders. Van harte welkom op zondag 22 december, 11.30 uur in het koor van de kerk. Vanaf 11.15 uur is er ook gelegenheid om wat te drinken in Irene (samen met de andere gemeenteleden). Tot dan?

ds. Emma Rijks en ds. Menno Valk

 

Meekijken

U kunt deze dienst hier live meekijken.

 

Kindernevendienst
geen kindernevendienst
Organist
H. Noordman
Voorganger
ds. E.Rijks en ds. M.H.Valk
Adres
Dorpsstraat 10, 7391 DD Twello, Nederland

 

Kaart