bijbelstudie.jpg

Meet-in 11: Koffie of thee met aandacht

De wereld krijgt weer kleur nu de lente doorbreekt! Tijd voor een nieuw begin, tijd voor een nieuw initiatief.

De Bibliotheek en de Dorpskerk in Twello hebben de handen ineengeslagen en starten met inloopmiddagen, onder de naam ‘Meet-in 11’. Meet-in: Ontmoeten en in(n) “herberg”, de 11 staat voor Marktplein 11; de bibliotheek staat open voor de gemeenschap.

Hier kan iedereen terecht voor een praatje, een kopje koffie of thee, gezelligheid en een luisterend oor. En wel op een aantal vrijdagmiddagen voor Pasen, gelijktijdig met de markt.
Omzien en ontmoeten, daar gaat het om. We willen er voor iedereen zijn. Vooral voor hen die dat wellicht nodig hebben. Weet u iemand, maak hem/haar op deze mogelijkheid attent. Of: neem hem/haar de eerste keer mee!

Wanneer: vrijdagen 29 maart en 5, 12 en 19 april, van 14.00 tot 16.00 uur.

Waar: Bibliotheek, Marktplein 11, Twello.

Kosten? Welnee, de toegang is vrij.